Przejdź do treści

Poniedziałek Wielkanocny

 

1. Dzisiaj obchodzimy drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte odprawiamy jak w każdą niedzielę. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna, o godz. 15.00 nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 15.00 do 18.00,  o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszej soboty. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: w Grzechyni w piątek od godz. 9.00, w pozostałej części parafii – w sobotę od godz. 9.00.

3. Od jutra Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy. W czwartek o godz. 15.15 Msza Święta w Kaplicy bł. Jana Pawła II w intencji kapłanów.

4. W czwartek o godz. 17.00 w Sali „Stodoła” odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch i na Maltę. Na spotkanie należy przynieść pozostałą część należności.

 

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy:

+Władysława Szpaka

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

 

intencje mszalne

 

Skip to content