Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy Świętych, jak w każdą niedzielę. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Od jutra Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego. W czwartek  o godz. 15.15 Msza Święta w Kaplicy bł. Jana Pawła II.

3. W przyszłą niedzielę na Watykanie papież Franciszek podniesie do godności świętych bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. W czwartek, 24 kwietnia udamy się z pielgrzymką do Rzymu na uroczystości kanonizacyjne. Msza Święta na rozpoczęcie pielgrzymki będzie w czwartek o godz. 5.00. W naszej parafii z tej okazji odbędzie się czuwanie modlitewne w sobotę. Czuwanie rozpoczniemy po wieczornej Mszy Świętej, a zakończymy o godz. 22.00. W niedzielę Miłosierdzia o godz. 15.00 rozpoczniemy również dziękczynne czuwanie.

4. Przypominamy, że uroczysta Msza Święta w intencji małżonków przeżywających w tym roku srebrne i złote jubileusze małżeństwa będzie odprawiona w niedzielę 4 maja o godz. 9.30. Jubilatów można zgłaszać w kancelarii parafialnej.

5. W kancelarii w dalszym ciągu można zapisywać się na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce w dniu 19 maja (poniedziałek). Koszt – 75 zł.

Informujemy również, że nasz dekanat został zaproszony na Mszę Świętą w Katedrze na Wawelu w ramach nowenny przed uroczystością św. Stanisława. Nasz dekanat będzie pielgrzymował do Katedry w dniu 1 maja (czwartek). Pielgrzymka będzie połączona ze zwiedzaniem Katedry. Koszt wyjazdu – 20 zł. Zapisy przyjmujemy w kancelarii.

+ Bronisława Ceremugę lat 77

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

intencje mszalne