Przejdź do treści

Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte w Sanktuarium o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00 i 17.00. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

2. We wtorek, 11 kwietnia, nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego z racji prac porządkowych w Sanktuarium.

3. W środę, 12 kwietnia, o godz. 16.00, próba dla młodzieży z klas ósmych, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. W czwartek, 13 kwietnia, o godz. 18.00 Msza Święta, na którą zapraszamy młodzież wraz z rodzicami. Po Mszy Świętej będzie wręczenie krzyży. Sakramentu bierzmowania udzieli J. Eksc. ks. bp Janusz Mastalski w piątek, 14 kwietnia, o godz. 17.00. W tym dniu nie będzie wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.  Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę, 15 kwietnia, o godz. 10.00 w kaplicy św. Jana Pawła II.

5.  Jubileusze małżeńskie odprawimy w niedzielę, 14 maja, na Mszy Świętej o godz. 11.00. Jubilatów prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego. Od godz. 15.00 zapraszamy wraz z grupami działającymi przy parafii na Adorację Najświętszego Sakramentu by wspólnie uwielbiać Miłosierdzie Boże i wypraszać łaski dla nas i całego świata. W tym dniu rozpocznie się również 79. Tydzień Miłosierdzia.

7.  Klub sportowy „Beskid” zaprasza na zawody akrobatyczne, które odbędą się w sobotę, 15 kwietnia, na hali sportowej przy Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim w godzinach od 9.00 do 15.00.

8. Na remont schodów złożono ofiary w wysokości  3.620 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

+ Krzysztofa Biedrawę (72 lata)

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.

Załączniki

Skip to content