Przejdź do treści

Poniedziałek Wielkanocny – Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

1. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy Świętych, jak w każdą niedzielę. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Trwamy na modlitwie nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.  Za tydzień w niedzielę przeżywając w tym dniu Święto Miłosierdzia Bożego od godz. 15.00 zapraszamy wraz z Grupą Adorującą w Łagiewnikach na Adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Od środy Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego. W najbliższy piątek, z racji uroczystego charakteru oktawy Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W sobotę (22 kwietnia) o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. i kolejne nabożeństwo ku czci św. Rity. Od godz. 17.00 możliwość nabycia róż i pamiątek związanych z postacią świętej. Intencje przedstawiane św. Ricie odczytane zostaną przed Mszą św. od godz. 17.30 oraz w trakcie trwania nabożeństwa.

4. Przypominamy, że jubileusze Małżeńskie (25 i 50 lat małżeństwa) świętować będziemy w niedzielę, 30 kwietnia, na Mszy Świętej o godz. 9.30. Jubilatów prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

 

Intencje Mszalne

Skip to content