Przejdź do treści

Poniedziałek Wielkanocny – Ogłoszenia

Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w Sanktuarium o godz. 6.30, 8.00, 8.45, 9.30, 10.15, 11.00, 13.00, 17.00. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Za tydzień w niedzielę przeżywając w tym dniu Święto Miłosierdzia Bożego od godz. 15.00 zapraszamy wraz z grupami działającymi przy parafii  na Adorację Najświętszego Sakramentu, by wspólnie uwielbiać miłosierdzie Boże i wypraszać łaski dla nas i całego świata.

4. W piątek i sobotę w naszej parafii odbywać się będą katechezy dla narzeczonych.

 

 

†††

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Siostrę Walerię Rodzoń(lat 87 )

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej  wieczne spoczywanie…

 

Intencje Mszalne

 

Skip to content