Poniedziałek wielkanocny

21 III  2010

1.     Dzisiaj drugi dzień świąt wielkanocnych. Porządek Mszy jak w niedziele: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 – Msza św. chrzcielna; i o17.00; natomiast w kaplicach w Grzechyni – 8.15; Dolny Maków – 9.30. O godz. 16.30 odprawimy Nowennę przed świętem Miłosierdzia Bożego. Nowennę odprawiamy codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.

2.     Od jutra Msze św. wieczorne w naszym sanktuarium odprawiane będą o godz. 19.00.

3.     Z racji uroczystego charakteru oktawy zmartwychwstania w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.     W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Bożego Miłosierdzia. W godzinie miłosierdzia o 15.00 odprawimy nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a o godz. 16.30 uroczyste Nieszpory.

5.     W sobotę i niedzielę w naszej parafii odbywać się będzie kurs przedmałżeński.

6.     Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum i ich rodziców w piątek o godz. 19.00.

7.     W najbliższą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. na roczki dzieci.

8.     W najbliższą niedzielę Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi „Iskierka” w Suchej Beskidzkiej zaprasza wszystkich, a szczególnie strażaków na akcję oddawania krwi, która odbędzie się w godz. 9.00 -13.00 w budynku strażnicy OSP w Białce.

++++++++++++++++++

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+Józefę Kumor

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.