Przejdź do treści

Poświęcenie różańców dla dzieci klas III SP

„Kochajcie Maryję i czyńcie wszystko, co możecie, aby Ją ludzie kochali. Odmawiajcie ku Jej czci różaniec. Czyńcie to zawsze (…). Przylgnijcie do różańca. Okazujcie wdzięczność Maryi, bo to ona dała nam Jezusa. Modlitwa różańcowa jest syntezą naszej wiary, podporą naszej nadziei, żarem naszej miłości.” (św. o. Pio)

2 października na Mszy św. o godz. 11.00 miało miejsce poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom klas III SP przygotowujących się do I spowiedzi i I Komunii św. ks. Dziekan, Proboszcz Tadeusz Różałowski wręczając dzieciom poświęcone różańce gorąco zachęcał, aby dzieci wraz z rodzicami odmawiały modlitwę różańcową.

Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii w tygodniu o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30. W kaplicach w Grzechyni i w Dolnym Makowie odprawiamy nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do tej pięknej modlitwy ku czi Matki Bożej.

[nggallery id=125]

Skip to content