Przejdź do treści

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i jednocześnie patronalne święto Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej. O godz. 15.00 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o 16.30 różaniec za zmarłych.

2. Kalendarz liturgiczny

piątek – święto św. Andrzeja Apostoła

3. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Po wieczornej Mszy Świętej odprawimy nabożeństwo pierwszej soboty.

Odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną:
w Makowie i Białce – sobota od godz. 9.00.
w Grzechyni – w najbliższy piątek od godz. 9.00.

4. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela adwentu. W tym dniu kazania będzie głosił ks. proboszcz  z parafii w Krakowie Swoszowicach. Składka przeznaczona będzie na budowę kościoła w tej parafii. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć nasz parafialny kalendarz na nowy rok. Również od przyszłej niedzieli można będzie zakupić duże i małe świece Caritas- Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

intencje 25.11

 

Skip to content