Uroczystość Objawienia Pańskiego

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego tradycyjnie nazywaną Uroczystością Trzech Króli. Jest to pamiątka dnia, w którym Mędrcy ze Wschodu pokłonili się Jezusowi. Na Mszy Świętej o godz. 11.00 poświęcimy kredę i mirrę.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 13.00 uroczysta Msza Święta chrzcielna. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 16.30 wspólne kolędowanie.

Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na renowację naszego Sanktuarium.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 rozpocznie się opłatek parafialny. Bilety do nabycia w kancelarii parafialnej.

Dyrekcja i Rada Rodziców Zespołu Szkół zaprasza na Wielki Bal Karnawałowy pod patronatem Burmistrza Miasta Maków Podhalański w dniu 26 I 2013.

W czwartek na Mszę Święta o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami.

Porządek kolędy na nadchodzący tydzień:

poniedziałek – 7 stycznia

ks. Proboszcz – Maków Centrum, os. Jazy, ul. Głowackiego – od godz. 11:00

ks. Dariusz – Grzechynia, os. Gorzałkówka, os. Pierogówka – od godz.  9:00

ks. Grzegorz – Maków Centrum, os. Tysiąclecia, Blok nr 4 – od godz.  15:00

wtorek – 8 stycznia

ks. Proboszcz – Grzechynia, os. Głowicówka, os. Szpakówka – od godz. 10:00

ks. Grzegorz – Maków Centrum, os. Tysiąclecia – Blok nr 15 – od godz.  15:00

ks. Dariusz – Maków Centrum, os. Tysiąclecia – Blok nr 3– od godz.  14:30

środa – 9 stycznia

ks. Grzegorz – Białka, os. Radwanówka, os. Sołtystwo do os. Sałapatkowa – od godz.  9:00

ks. Józef – Maków Centrum, os. Tysiąclecia, Blok nr 14 i domy prywatne – od godz.  15:00

czwartek – 10 stycznia

ks. Józef – Grzechynia, os. Macakówka, os. Kudziówka – od godz.  9:00

ks. Dariusz – Maków Centrum, os. Tysiąclecia, Blok nr 6 – od godz.  14:00

piątek – 11 stycznia

ks. Proboszcz – Maków Dolny, os. Mędralowa, os. Sarnowa i domy przy ul. Wolności – od godz.  9:00

ks. Dariusz – Maków Centrum, ul. 3 maja (19–1 i 2–36), ul. Kolejowa – od godz. 13:30

ks. Józef – Maków Centrum, ul. 3 maja (19a–45a i 62–38) – od godz.  14:30

sobota – 12 stycznia

ks. Proboszcz – Maków Centrum, ul. Moniuszki, ul. Widokowa, ul. Kasztanowa, ul. Kościuszki, ul. Kopernika – od godz.  9:00

ks. Grzegorz – Maków Centrum, os. Ostrysz, os. Sołki, ul. Żeromskiego od godz.  9:00

ks. Dariusz – Maków Dolny, os. Pykowa, os. Stanaszkowa i domy przy ul. Wolności – od godz.  9:00

W tym tygodniu pożegnaliśmy

+ Helenę Zaręba, Marię Bryndza, Teresę Jonek, Stanisława Drabika, Józefa Burego, Józefa Włocha

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

intencje mszalne