Przejdź do treści

Uroczystość Wszystkich Świętych

W niedzielę 31 października o godz. 11:00 Msza św. za śp. ks. Franciszka Dźwigońskiego, po liturgii procesja na Cmentarz do grobów zmarłych Księży. We Wszystkich Świętych porządek Mszy Świetych jak w każdą niedzielę. O godz. 11:00 Droga Krzyzowa w intencji zmarłych, a o godz. 14:00 uroczyste Nieszpory z kazaniem w kościele i procesją na Stary Cmentarz, a po jej zakończeniu Msza Święta. W Dzień Zaduszny Msze Święte jak w dzień powszedni z dodatkową Liturgią o godz. 9:30, a po niej procesja na Nowy Cmentarz.

W tych dniach przy kościele i na Cmentarzu prowadzona jest kwesta na wykonanie kolejnych alejek koło grobów. Przed kościołem również społeczność Zespołu Szkół prowadzi akcję „Znicz” – uzyskane środki będą przeznaczone na dofinansowanie zajęć dodatkowych oraz na pomoc dla najbiedniejszych uczniów.

 

Zapraszamy do wspólenj modlitwy i pochylania się nad Tajemnicą Świętych Obcowania.

Wieczne odpoczywanie racz Zmarłym dać Panie,

a Światłość Wiekuista niechaj Im świeci.

Skip to content