Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Porządek Mszy Świętych w Sanktuarium o godz. 6:00(Rezurekcja), 8:00, 9:30, 11:00, 13:00 i 17:00.

Ponieważ na Mszy świętej może jednorazowo znajdować się w świątyni 5 osób. Prosimy, aby przychodziły tylko osoby, które zamawiały intencję danej Mszy świętej.

Transmisje Mszy Świętych z naszego Sanktuarium w niedzielę o godz. 6:00,. 8:00, 9:30, 11:00, 13:00 i 17:00. Codziennie o godz. 20.30 odmawiamy różaniec bez udziału wiernych w intencji ochrony przed chorobami, za osoby posługujące chorym, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Zachęcamy wszystkich do duchowej łączności poprzez transmisję online.

Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania.  W  sprawach pogrzebu i posługi sakramentalnej chorym prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy czując odpowiedzialność za parafię i sanktuarium, które jest naszym wspólnym domem, składają ofiary do skarbony oraz na konto parafii:

Bank Spółdzielczy w Jordanowie O/Maków Podhalański

85 8799 0001 0010 0100 2961 0001

2. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Składka w drugi dzień świąt przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

3. .  W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego.

5. Od stycznia do marca wywieziono 9 kontenerów śmieci z cmentarza  koszt 7 660 zł. Za prąd od stycznia do marca zapłacono 4000 zł.

6. Na remont schodów przy naszym Sanktuarium złożono ofiarę w wysokości 3400 zł. Bóg zapłać

†  †  †

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

+ Annę Grohola ( lat 91)

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im  świeci.